Stajnia - Stajnia Arvena - jazda konna lubelskie

Przejdź do treści
Stajnia Arvena to nie tylko nauka jazdy konnej. Mamy przygotowaną szeroką ofertę jeździecką również dla zaawansowanych, pensjonat dla koni, "wypoczynek w siodle", jak również ofertę dla szkół i przedszkoli.
W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy. Namiary w zakładce "info"


Wakacje, ferie i weekendy w siodle
WAKACJE LUB FERIE W SIODLE – Na  oryginalne spędzenie urlopu z apraszamy rodziny, grupy zorganizowane, w  tym dzieci i młodzież oraz klientów indywidualnych.
W ramach obozów jeździeckich dla dzieci i młodzieży zapewniamy:
- małe grupy 12 osobowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat,

Przygotowanie do  egzaminów
W naszej stajni prowadzi działalność Klub Jeździecki KJ Arvena, a Stajnia Arvena zrzeszona w WKJ lubelskim opiera się na pracy instruktora z doświadczeniem zawodniczym i uprawnieniami PZJ.
Trener uzyskujący certyfikat zostaje pozytywnie wyróżniony na tle konkurencji i zapewnia weryfikowane bezpieczne szkolenie, dobre przygotowanie  merytoryczne oraz dobór koni do umiejętności i potrzeb szkoleniowych  jeźdźca.
Oprowadzanie
Oferta przeznaczona  dla najmłodszych i początkujących miłośników koni. Jeśli chcesz, aby  Twoje dziecko zaznajomiło się z tymi wspaniałymi zwierzętami, zapraszamy  na oprowadzanie na koniach. Organizujemy oprowadzanie dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.  Zapraszamy wycieczki klasowe bez względu na wiek!!! Oprowadzanie  organizujemy także u naszych klientów! Uświetnimy każdy festyn, czy  imprezę okolicznościową! Nasze zwierzęta są specjalnie dobrane do tego  typu zajęć i sprawdziły się już na niejednym festynie.
Przygotowanie do  zawodów
Naszym jeźdźcom,  oprócz przygotowania do zawodów,  oferujemy możliwość skorzystania z  transportu na zawody, lub treningi. Doświadczony kierowca bezpiecznie  dowiezie konie i jeźdźców w wyznaczone miejsce oraz pomoże w załadunku i  rozładunku.  

Dodatkową atrakcją mogą być wyjazdy na zawody  z fachowym komentarzem trenera.
Przejażdżki w terenie
Zapraszamy na rajdy po  Krzczonowskim Parku Krajobrazowym o pow. 13.000ha i okolicach. Na  życzenie klienta oferujemy możliwość indywidualnego doboru tras.
Krzczonowski Park Krajobrazowy - położony  jest na Wyniosłości Giełczewskiej i obejmuje pofałdowany teren z  licznymi wąwozami. Znajduje się tu kilkanaście ostańców  denudacyjnych   zbudowanych z  piaskowców. Najwyższy z nich ma wysokość 281  m  n.p.m..  Przez park przepływa rzeka  Giełczew  oraz jej dopływ  Radomirka. Teren  parku jest ważnym rejonem źródliskowym. Znajduje się tu 45  źródeł.  24,8  % powierzchni parku zajmują lasy. Występują tu lasy   dębowo-grabowe  z domieszką  buka,  lasy mieszane,  dąbrowy świetliste   i  lasy łęgowe. Największe kompleksy leśne położone na terenie parku to   Las Chmielowski  i  Las Królewski. W parku występują liczne gatunki  ptaków chronionych, m.in.  kruki,  myszołowy,  grubodzioby,  wilgi,   dzięcioły czarne,  pełzacze leśne, perkozki,  perkozy rdzawoszyje; a  także  płazów:  rzekotki drzewne,  ropuchy szare  oraz  kumaki nizinne.  Można też spotkać w lesie sarny i łosie.
Pokazy, imprezy integracyjne
Stajnia Arvena to nie  tylko jazdy konne. Chętnie urozmaicimy imprezy rodzinne, organizując w   wyznaczonym przez Państwa miejscu pokazy jazdy konnej, skoków przez  przeszkody, czy ujeżdżenia.     
Posiadamy również specjalną ofertę dla szkół, przedszkoli oraz organizatorów imprez masowych.
Nasza  oferta skierowana jest nie tylko dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz  zorganizować imprezę integracyjną, tereny Stajni Arvena są do tego  idealne. U  nas świetnie uda się ognisko, grill, czy wyśmienity kociołek  węgierski, gotowany nad ogniskiem.

Sesje fotograficzne
Umożliwiamy wykonanie sesji fotograficznej z  udziałem naszych koni zarówno na ternie naszej stajni, jak i w miejscu  wyznaczonym przez Klientów.
SKI SKIRING
Lubisz jazdę konną oraz narty i nie wiesz na co  się zdecydować? W takim razie SKI SKIRIG to idealna propozycja dla  Ciebie! Wyobraź sobie konia galopującego po śniegu i siebie pędzącego za  nim na nartach. Brzmi zachęcająco? Naprawdę warto spróbować!  Do stajni  Arvena zapraszamy z własnymi nartami.
Pensjonat dla koni
Pobyt konia w naszym pensjonacie obejmuje, oprócz własnego boksu,  podstawowe  wyżywienie, pastwiska  oraz wybiegi!!! Aktualne ceny pensjonatu znajdziesz w zakładce "cennik"
Stajnia Arvena
2004-2023
Stajnia ARVENA
Klub Jeździecki "Arvena"
Agata Jastrzębska
Piotrkówek 55
tel. 603-704-585
agata-arvena@wp.pl
Dane do przelewów:
Agata Jastrzębska
RBS Bychawa o/Krzczonów
77 8685 0001 0017 2404 3000 0010
Wróć do spisu treści