Przejdź do treści


Nasza usługa agroturystyczna jest ofertą wyjątkową. Możecie Państwo poczuć smak prawdziwego wiejskiego życia w gospodarstwie specjalizującym się w hodowli koni.
Miejsca noclegowe umiejscowione są domu gospodarza. Do dyspozycji gości jest pięć pokoi oraz dwie w pełni wyposażone łazienki. Sercem domu jest wielka kuchnia, w której przy prawdziwym, zabytkowym piecu kaflowym wszyscy spędzają miłe wieczory i jadają wspólne posiłki przygotowane własnoręcznie przez Gospodynie, lub osobiście.
Zapewniamy możliwość aktywnego uczestnictwa w codziennych zajęciach w stadninie i gospodarstwie. W szczególności, oferujemy naukę pielęgnacji koni, ich rozumienia i poznawania ich zachowań.  Nie bez znaczenia jest też obcowanie z innymi zwierzętami – kotami, psami i szynszylami, które są bardzo przyjaźnie nastawione zarówno do ludzi, jak i dla innych zwierząt. Wiąże się z tym także możliwość spędzenia u nas  miłych chwil ze swoim pupilem. Jesteśmy bowiem otwarci również na „futrzanych gości”.
Godnym podkreślenia aspektem jest, że z jednej strony staramy się, aby nasze gospodarstwo nie utraciło swojego agroturystycznego charakteru, a z drugiej chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo w zakresie podstawowych potrzeb, dlatego też postaraliśmy się,  aby węzeł sanitarny był nowoczesny, a ten, kto nie jest w stanie oderwać się całkowicie od świata zewnętrznego, ma możliwość  skorzystania z internetu. W każdym czteroosobowym pokoju znajdą Państwo upojną ciszę i brak problemów, z wyjątkiem tego, na którym boku się położyć.
U nas można  wypocząć efektywnie i miło spędzić czas. Nasze gospodarstwo znajduje się w sercu Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego. Pobliskie kompleksy leśne doskonale nadają się na spacery piesze oraz konne, wyprawy rowerowe, jogging, czy nordic walking, są także bardzo atrakcyjne dla amatorów grzybobrania oraz ze względu na  występowanie dużej ilości  zwierząt takich jak łosie, sarny, lisy, unikalne ptactwo jest doskonałym miejscem do sprawdzenia swoich umiejętności fotograficznych, bądź też do wykorzystania krajobrazów na plenery malarskie.  
Nasze siedlisko jest ogrodzone, dysponujemy również wydzielonymi miejscami do parkowania.

Do skorzystania z naszej gościny zapraszamy osoby planujące wypoczynek, jak również kierowców w trasie, czy ekipy w delegacjach.
Naszym Gościom z zagranicy oferujemy możliwość odebrania z portów lotniczych: Lublin - Świdnik, Warszawa - Okęcie, Warszawa - Modlin, Rzeszów - Jasionka.   
Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu podany w zakładce Kontakt".Wróć do spisu treści