Agroturystyka - Stajnia Arvena - jazda konna lubelskie

Przejdź do treści

Nasza usługa agroturystyczna jest ofertą  wyjątkową. Możecie Państwo poczuć smak prawdziwego wiejskiego życia w  gospodarstwie specjalizującym się w hodowli koni.
Miejsca  noclegowe umiejscowione są domu gospodarza. Do dyspozycji gości jest  pięć pokoi oraz dwie w pełni wyposażone łazienki. Sercem domu jest  wielka kuchnia, w której przy prawdziwym, zabytkowym piecu kaflowym  wszyscy spędzają miłe wieczory i jadają wspólne posiłki przygotowane  własnoręcznie przez Gospodynie, lub osobiście.

Zapewniamy możliwość aktywnego uczestnictwa w  codziennych zajęciach w stadninie i gospodarstwie. W szczególności,  oferujemy naukę pielęgnacji koni, ich rozumienia i poznawania ich  zachowań.  Nie bez znaczenia jest też obcowanie z innymi zwierzętami –  kotami, psami i szynszylami, które są bardzo przyjaźnie nastawione  zarówno do ludzi, jak i dla innych zwierząt. Wiąże się z tym także  możliwość spędzenia u nas  miłych chwil ze swoim pupilem. Jesteśmy  bowiem otwarci również na „futrzanych gości”.
Godnym podkreślenia aspektem jest, że z jednej strony staramy się, aby nasze gospodarstwo nie utraciło swojego agroturystycznego charakteru, a z drugiej chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo w zakresie podstawowych potrzeb, dlatego też postaraliśmy się,  aby węzeł sanitarny był nowoczesny, a ten, kto nie jest w stanie oderwać się całkowicie od świata zewnętrznego, ma możliwość  skorzystania z internetu. W każdym czteroosobowym pokoju znajdą Państwo upojną ciszę i brak problemów, z wyjątkiem tego, na którym boku się położyć.

U nas można  wypocząć efektywnie i miło  spędzić czas. Nasze gospodarstwo znajduje się w sercu Krzczonowskiego  Parku Krajobrazowego. Pobliskie kompleksy leśne doskonale nadają się na  spacery piesze oraz konne, wyprawy rowerowe, jogging, czy nordic  walking, są także bardzo atrakcyjne dla amatorów grzybobrania oraz ze  względu na  występowanie dużej ilości  zwierząt takich jak łosie, sarny,  lisy, unikalne ptactwo jest doskonałym miejscem do sprawdzenia swoich  umiejętności fotograficznych, bądź też do wykorzystania krajobrazów na  plenery malarskie.  
Nasze siedlisko jest ogrodzone, dysponujemy również wydzielonymi miejscami do parkowania.
Do skorzystania z naszej gościny zapraszamy osoby planujące wypoczynek, jak również kierowców w trasie, czy ekipy w delegacjach.

Stajnia Arvena
2004-2023
Stajnia ARVENA
Klub Jeździecki "Arvena"
Agata Jastrzębska
Piotrkówek 55
tel. 603-704-585
agata-arvena@wp.pl
Dane do przelewów:
Agata Jastrzębska
RBS Bychawa o/Krzczonów
77 8685 0001 0017 2404 3000 0010
Wróć do spisu treści