Przejdź do treści

Kolejne nudne wakacje? Nie u nas!!! Wakacje w siodle w Stajni Arvena, to świetna zabawa przez cały czas trwania intensywnego obozu jeździeckiego. Na wszystkich chętnych czeka 13tys hektarów lasów położonych w Krzczonowskim Parku Krajobrazowym, a do tego:


-    2 treningi dziennie z nastawieniem na ugruntowanie podstaw, naukę nowych      
     umiejętności, bezpieczeństwo jazdy, uzyskanie harmonii i połączenia z koniem
-    nieograniczony kontakt z koniem, możliwość wybrania sobie konia pod opiekę na  
     cały turnus
-    obserwowanie naturalnego behawioru koni, zrozumienie odruchowych reakcji,    
     hierarchii stadnej
-    podstawowe zagadnienia naturalnego treningu koni
-    ciekawe zajęcia teoretyczne, debaty grupowe, bogata oferta filmów szkoleniowych
-    bogato wyposażona strefa rekreacyjna
-    niewielkie grupy, co przekłada się na lepsze zacieśnienie więzi między uczestnikami i możliwość odpoczynku
-    kadra złożona z wykwalifikowanego, serdecznego instruktora oraz otwartej, o szerokiej wiedzy hipologicznej wychowawczyni
-    prawdziwy, agroturystyczny klimat z domowym wyżywieniem

Lato z nami to 10 dni przygód, radości i obcowania z cudownymi zwierzętami!Zajęcia z końmi to nie wszystko! Wycieczki rowerowe, spacery, ogniska, zabawy na świeżym powietrzu - piłka nożna, badminton i inne. Na zakończenie turnusu barwna sesja fotograficzna oraz mini zawody - skoki, lub ujeżdżenie. To wszystko tylko w Stajni Arvena!

U nas nie ma mowy o "przypadkowych instruktorach" nie posiadających wiedzy, czy uprawnień. Nad wszystkim czuwa doświadczona instruktorka, posiadająca certyfikat PZJ na szkolenie! Jesteśmy również zarejestrowani w WKJ, a turnusy są zgłoszone do lubelskiego Kuratorium Oświaty.


KARTA ZGŁOSZENIOWA


Terminy obozów jeździeckich dla dzieci i młodzieży:

I turns 29.06.- 07.07.
II
turnus 10.07.-19.07.
III turnus 22.07.-31.07.
IV turnus 03.08.-12.08.
V turnus 16.08.-25.08.


Cena za jeden turnus w systemie pełnym dla jednej osoby - 1950zł
(cena obejmuje: nocleg + 3 posiłki dziennie + 2 godziny jazdy konnej dziennie, całodobowa opieka wychowawcy i pozostałe atrakcje)

Cena za jeden turnus w systemie półkolonii (bez noclegu) dla jednej osoby - 1300zł
(cena obejmuje: 1 posiłek dziennie + 2 godziny jazdy konnej dziennie, opieka wychowawcy i pozostałe atrakcje)


Terminy obozów jeździeckich dla dorosłych:

Termin oraz koszt do uzgodnienia

W celu rezerwacji turnusu dla dorosłych, prosimy o kontakt telefonicznyKartę zgłoszeniową można pobrać tutajWięcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio. Namiary w zakładce KONTAKT

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!


Warunkiem uczestnictwa w obozie jeździeckim, jest wpłacenie zaliczki oraz wypełnienie i dostarczenie do Stajni ARVENA zgłoszenia uczestnictwa w obozie. Kartę można pobrać tutaj: POBIERZ KARTĘ Karta dostępna jest również w siedzibie Stajni Arvena. Niezbędne dane do wykonania przelewów znajdują się w zakładce KONTAKT


Przetestuj naszą ofertę już teraz!!! Jeśli nie możesz się zdecydować,
lub nie wiesz czy obóz jeździecki jest właśnie dla Ciebie, zapraszamy do nas na Weekend w siodle. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!


Tak bawiliśmy się w poprzednich edycjach wakacji w siodle!!!

<<<<=================


FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy na obóz można przyjechać z własnym koniem?
Oczywiście istnieje możliwość zabrania na obóz własnego konia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczy, w celu potwierdzenia miejsca w pensjonacie dla konia. Cena za pobyt wierzchowca w pensjonacie na czas trwania turnusu to 150zł. Cena za pobyt uczestnika nie ulega zmianie.

Jakie są zasady uczestnictwa dziecka w obozie w systemie półkolonii?
System półkolonii różni się od systemu pełnego jedynie czasem, który dziecko spędza w Stajnia ARVENA. Prosimy o przywiezienie dziecka o godzinie 9:00 rano i odebranie do godziny 19:00. W tym czasie dzieco będzie uczestniczyło w tych samych zajęciać, co inni uczestnicy. Otrzyma również jeden pełny posiłek - obiad.

Czy można uczestniczyć w więcej niż jednym turnusie?
Tak, jeśli na wybranych przez uczestnika turnusach będą wolne miejsca. Dodatkwo na każdy kolejny turnus udzielamy rabaty.

Czy w pokojach są telewizory, komputery i dostęp do internetu?
Stajnia ARVENA organizuje czynny wypoczynek na świeżym powietrzu. W pokojach nie ma telewizorów, komputerów, ani dostępu do internetu.

Czy na obóz dziecko może zabrać laptopa i inny sprzęt elektorniczny?
Oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby uczestnicy posiadali swoje komputery, tablety, smartfony, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny. Podczas naszego obozu nie ma "siedzenia na fejsie". Uczestnicy będą mogli korzystać ze sprzętu elektronicznego jedynie w czasie wolnym od zajęć. Stajnia ARVENA nie bierze odpowiedzialności za urządzenia elektroniczne, a uczestnik zabiera je na własne ryzyko.

Chcę wysłać dwójkę dzieci. Czy mogę wpisać oboje na jednej karcie zgłoszeniowej?
Bardzo prosimy o uzupełnienie dwóch kart. Jedna karta przypada na jednego uczestnika. Dodatkowo udzielamy zniżki za drugie i każde kolejne dziecko. Kartę zgłoszeniową można pobrać tutaj

Czy dziecko w wieku 4 lat może uczestniczyć w obozie jeździeckim?
Dziecko w wieku 4 lat nie może samodzielnie uczestniczyć w obozie jeździeckim. Na obóz zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziecko poniżej ósmego roku życia jeździło konno. W takim przypadku zapraszamy na obóz dziecko wraz z opiekunem w terminach oznaczonych jako "obóz jeździecki dla dorosłych".

Czy jest możliwość zorganizowania obozu jeździeckiego w innym terminie, niż podane na stronie Stajni?
Niestety nie ma takiej możliwość.

Jak liczne są grupy w każdym z turnusów?
Aby zapewnić wysoki poziom szkolenia oraz komfort uczestników, każdy turnus składa się z maksymalnie 12 osób. Jednak grupy, w których prowadzone są zajęcia są mniejsze i dostosowane do umiejętności danego uczestnika.

Czy uczestnicy obozów w Stajni ARVENA są ubezpieczeni?
Tak, posiadamy ubezpieczenie OC oraz NNW. Zalecamy jednak wykupienie indywidualnego, imiennego ubezpieczenia NNW obejmującego jazdę konną.

Czy Stajnia Arvena posiada stosowne dokumenty na organizację wypoczynku dzieci i młodziedży?
Każdy turnus organizowany przez Stajnię ARVENA jest zgłoszony do lubelskiego Kuratorium Oświaty. Instruktorka prowadząca obozy posiada certyfikat PZJ na szkolenie, jesteśmy także zarejestrowani w WKJ.

Czy podczas obozu można zdać odznakę jeździecką?
Stajnia ARVENA nie organizuje, podczas obozów, egazminów na odznkai jeździeckie. Organizujemy kurs przygotowujący do zdobycia takiej odznaki. Gdy uczestnik jest gotowy do zdania egzaminu, udajemy się do ośrodka, który przeprowadza taki egzamin. Koszty związane z egzaminem pokrywa uczestnik.

Wróć do spisu treści